Blog > Komentarze do wpisu

Uwaga konkurs!

Udostępniam konkurs organizowany przez NagaPrawdaFilmDokumentalny:

 

 

UWAGA!

Do wygrania aparat fotograficzny o wartości 3.500pln, uściśnięcie dłoni oraz dzień na planie filmowym naszego dokumentu (z osobą towarzyszącą lub rodziną) wśród przesympatycznej ekipy realizacyjnej.
Znajdziemy dla Ciebie zajęcie, tak abyś poczuł(a) swój wkład, na pewno się przydasz a jak się zmęczysz to krzesełko prawie reżyserskie będzie czekać na Ciebie.
Dostaniesz również książkę z podpisami twórców filmu, torbę z tkaniny z logiem NagaPrawdaFilmDokumentalny oraz płytę DVD z wyjątkowymi dodatkami, wersją reżyserską filmu i materiałami które z różnych powodów w wersji oficjalnej i reżyserskiej się nie pojawią.

Warunki udziału i wygranej:
1. Wpłacenie minimum 50pln w serwisie wspieramkulture.pl na projekt: http://wspieramkulture.pl/projekt/423-NagaPrawdaFilmDokumentalny .
2. Uzbieranie minimum 100% środków na realizację naszego filmu.

Dwa tygodnie po zakończeniu zbierania funduszy, odbędzie się jawne* losowanie zwycięzcy i pod wskazany adres przesłanie kurierem nagrody w postaci aparatu fotograficznego.
Torba z tkaniny będzie do odebrania na planie zdjęciowym filmu.
Płyta DVD wysłana zostanie po zakończonym procesie postprodukcyjnym filmu.

"Jeśli jednak projekt nie uzbiera 100% sumy potrzebnej do jego realizacji, wpłacone pieniądze otrzymasz z powrotem na swoje konto w terminie 8 dni roboczych liczonych od dnia zakończenia zbiórki."
„Gromadzenie środków finansowych odbywa się za pomocą serwisów płatności elektronicznych. Współpracujemy z serwisem transferuj.pl, a za jego pośrednictwem również z Pay Pal. Jeśli nie masz konta internetowego, przy wyborze sposobu płatności wybierz płatność "druczkiem".
Kwota wsparcia zostaje od razu pobrana z twojego konta.
Jeśli jednak projekt nie uzbiera 100% sumy potrzebnej do jego realizacji, wpłacone pieniądze otrzymasz z powrotem na swoje konto w terminie 8 dni roboczych liczonych od dnia zakończenia zbiórki.”
http://wspieramkulture.pl/o-serwisie

http://wspieramkulture.pl/projekt/423-NagaPrawdaFilmDokumentalny
W razie pytań proszę pisać na adres: nagaprawdafilmdokumentalny@gmail.com 

„Prawdziwe życie jest ciekawsze od czegokolwiek, co jesteśmy w stanie wymyślić”
Kevin Macdonald

Zapraszamy,
Mdk Pictures

* losowanie odbędzie się w Warszawie przy udziale osób które zechcą w nim uczestniczyć, w wybranej przez nas kawiarni.

 

Gorąco zachęcam do brania udziału w nim! Nie dość że wesprzesz produkcję pierwszego filmu dokumentalnego o polskich naturystach to jeszcze można wygrać cenną nagrodę! 

niedziela, 29 września 2013, naturysta93

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: artur, *.dip0.t-ipconnect.de
2013/09/30 18:04:54
jesli chodzi o propagowanie naturyzmu przez media to akurat im nie ufam , uwazam ze nie kryje sie nic wiecej w ich zainteresowaniu tematem niz pogon za tania sensacja oraz zwykla chec zysku .Mialem juz raz do czynienia z kims kto przygotowywal program , staralem sie pomoc i dzis pozostal mi tylko niesmak .Sorry ale wiecej nie skorzystam.Artur.

Promuj ten blog
O blogu
Katalogi

Zapraszam także na:
Ciekawszy blog :)
MojeUniformy - blog
Nagi Styl Życia
Nudityzone

Odwiedzin:
PageRank

Skopiuj CSS