środa, 07 maja 2014

Niestety jakoś tak wychodzi, że w tym sezonie bardzo ciężko jest mi znaleźć czas by się wybrać na polanę i uwolnić od zbędnego odzienia gdy jest ładna pogoda.. W tygodniu zazwyczaj nie mam czasu a weekendy są zazwyczaj brzydkie.. Na szczęście dziś miałem możliwość troszkę pospacerować i nareszcie mogłem poczuć tą przyjemność, obym miał jak najczęściej taką okazję ;)

I życzę Wam także byście jak najwięcej czasu tak spędzali ;)

niedziela, 30 marca 2014

Ostatnio niestety u mnie z czasem jest bardzo ciężko, tak że praktycznie tylko niedziele mam wolne i czasami soboty. Niestety do tej pory mimo, że bywała ładna pogoda to akurat wtedy gdy nie miałem czasu... Dopiero dziś udało mi się wybrać na do lasu pospacerować swobodnie, to takie wspaniałe uczucie po takiej przerwie móc się w końcu uwolnić od ubrań na łonie natury i czuć ten powiew wiatru i każdy promień słońca całym sobą :) Każdy kto jeszcze nie miał możliwości przekonania się o tym, powinien jak najszybciej spróbować i przekonać się jak to jest :)

wtorek, 18 lutego 2014

O tak bardzo mi tego brakowało, ale nareszcie miałem możliwość pospacerować sobie nago po lesie. 

Oby taka pogoda jak dziś (bezchmurnie i około 12-14st) była jak najczęściej i czekam z niecierpliwością na lato i wakacje ;)

Tagi: spacer
19:46, naturysta93 , Moja historia
Link Komentarze (1) »
piątek, 03 stycznia 2014

Już za bardzo stęskniony za sezonem musiałem wybrać na nagi spacer ;)

Upału nie było, ale nigdy bym nie pomyślał że w styczniu uda się taka piękna pogoda, około 7 stopni wystarczyło by mnie przekonać do spaceru skoro miałem czas.

Oby szybko nadeszło lato i można było się w 100% delektować wypoczynkiem ;)

Przepraszam że tak długo mnie nie było, lecz jakoś nie miałem dostępu do Internetu.

Na życzenia świąteczne już za późno, lecz Noworoczne jeszcze mogę złożyć ;)

Nie znam Was więc nie wiem czego życzyć Wam w tym roku, po prostu wszystkiego co najlepsze i spełniania Waszych marzeń ;)

 

A tak od siebie jeszcze dodam by ten sezon letni był jak najpiękniejszy i najdłuższy oraz by nie brakowało czasu na wypady na łono natury się poopalać czy pospacerować, tym którzy nie mieli jeszcze odwagi się przełamać to życzę by w końcu im się udało spróbować jak to jest nago wypoczywać na łonie natury ;)

niedziela, 20 października 2013

Mimo że już jesień całkowicie czuć, to na szczęście jest to Polska Złota Jesień, oby jak najdłużej tak było. 

Dziś znowu Jurek wpadł to poleżeliśmy sobie i grzaliśmy się nago w cudownym słońcu ;)

niedziela, 29 września 2013

Udostępniam konkurs organizowany przez NagaPrawdaFilmDokumentalny:

 

 

UWAGA!

Do wygrania aparat fotograficzny o wartości 3.500pln, uściśnięcie dłoni oraz dzień na planie filmowym naszego dokumentu (z osobą towarzyszącą lub rodziną) wśród przesympatycznej ekipy realizacyjnej.
Znajdziemy dla Ciebie zajęcie, tak abyś poczuł(a) swój wkład, na pewno się przydasz a jak się zmęczysz to krzesełko prawie reżyserskie będzie czekać na Ciebie.
Dostaniesz również książkę z podpisami twórców filmu, torbę z tkaniny z logiem NagaPrawdaFilmDokumentalny oraz płytę DVD z wyjątkowymi dodatkami, wersją reżyserską filmu i materiałami które z różnych powodów w wersji oficjalnej i reżyserskiej się nie pojawią.

Warunki udziału i wygranej:
1. Wpłacenie minimum 50pln w serwisie wspieramkulture.pl na projekt: http://wspieramkulture.pl/projekt/423-NagaPrawdaFilmDokumentalny .
2. Uzbieranie minimum 100% środków na realizację naszego filmu.

Dwa tygodnie po zakończeniu zbierania funduszy, odbędzie się jawne* losowanie zwycięzcy i pod wskazany adres przesłanie kurierem nagrody w postaci aparatu fotograficznego.
Torba z tkaniny będzie do odebrania na planie zdjęciowym filmu.
Płyta DVD wysłana zostanie po zakończonym procesie postprodukcyjnym filmu.

"Jeśli jednak projekt nie uzbiera 100% sumy potrzebnej do jego realizacji, wpłacone pieniądze otrzymasz z powrotem na swoje konto w terminie 8 dni roboczych liczonych od dnia zakończenia zbiórki."
„Gromadzenie środków finansowych odbywa się za pomocą serwisów płatności elektronicznych. Współpracujemy z serwisem transferuj.pl, a za jego pośrednictwem również z Pay Pal. Jeśli nie masz konta internetowego, przy wyborze sposobu płatności wybierz płatność "druczkiem".
Kwota wsparcia zostaje od razu pobrana z twojego konta.
Jeśli jednak projekt nie uzbiera 100% sumy potrzebnej do jego realizacji, wpłacone pieniądze otrzymasz z powrotem na swoje konto w terminie 8 dni roboczych liczonych od dnia zakończenia zbiórki.”
http://wspieramkulture.pl/o-serwisie

http://wspieramkulture.pl/projekt/423-NagaPrawdaFilmDokumentalny
W razie pytań proszę pisać na adres: nagaprawdafilmdokumentalny@gmail.com 

„Prawdziwe życie jest ciekawsze od czegokolwiek, co jesteśmy w stanie wymyślić”
Kevin Macdonald

Zapraszamy,
Mdk Pictures

* losowanie odbędzie się w Warszawie przy udziale osób które zechcą w nim uczestniczyć, w wybranej przez nas kawiarni.

 

Gorąco zachęcam do brania udziału w nim! Nie dość że wesprzesz produkcję pierwszego filmu dokumentalnego o polskich naturystach to jeszcze można wygrać cenną nagrodę! 

Dziś wpadł znowu Jurek, dla niego było już za zimno ale ja się jeszcze rozebrałem żeby się uwolnić, być może ostatnio raz w tym sezonie. 

Na wiosnę jakoś mniej się odczuwało ten chłód i przy o wiele niższych temperaturach można było swobodnie pochodzić, dziś już odczuwałem że jest chłodnawo mimo że było koło 14 st. 

Oby jeszcze w tym sezonie wytrzymała pogoda na nagie wyprawy :)

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7

Promuj ten blog
O blogu
Katalogi

Zapraszam także na:
Ciekawszy blog :)
MojeUniformy - blog
Nagi Styl Życia
Nudityzone

Odwiedzin:
PageRank

Skopiuj CSS