wtorek, 30 kwietnia 2013

W ostatnim czasie przeważała super pogoda i mogłem dużo czasu spędzać nago na łonie natury i tak też robiłem co dało mi dużo energii, KOCHAM TĄ WOLNOŚĆ!! 

Ale szkoda, że nie poznałem do tej pory żadnego naturysty z moich okolic :( ciągle muszę sam spacerować. Jeszcze bardziej żal gdy się widzi jak w naszym kraju jest traktowany naturyzm... 

 

piątek, 19 kwietnia 2013

Nie przepadam się opalać, dużo bardziej wolę spacery choć dziś nie miałem zbytnio sił na spacer to wybrałem się niedaleko domu na polanę by się choć troszkę poopalać ;) 

czwartek, 18 kwietnia 2013

Nareszcie miałem okazję wybrać się w moje ulubione miejsce (tzn od wtorku byłem przez te 3 dni), niestety cała łąka jest podtopiona :( 

Ale chociaż niedaleko tamtego miejsca jest taki plac z wolno rosnącymi młodymi sosnami i też tam można miło pospacerować ;) 

Szkoda tylko, że obecnie mam mało czasu na takie wyprawy i też nie mam bardzo jak się z kimś umówić bo nie wiem kiedy będę miał chwilę czasu na wyprawę :( mam nadzieję, że już niedługo będzie troszkę więcej na to czasu i poznam większe grono naturystów ;)

Zachęcam wszystkich do uwolnienia się od ubrań! ;)

wtorek, 16 kwietnia 2013

Tak całkiem przypadkiem wpadłem na tę piosenkę, głupia ale dobry tekst :D

czwartek, 11 kwietnia 2013

Fajnie w tym tygodniu było, można było nareszcie odpocząć, uwolnić się :) 

Liczę, że nadal tak fajnie będzie (albo nawet lepiej). 

Natura budzi się do życia jak widać w lesie, powoli na drzewach widać pąki, owady się budzą, częściej widać sarny i zające itd :)

Jedno mnie boli jak tak spaceruje po lesie, a mianowicie ile śmieci nowych przybyło przez zimę ;/ Jak tak można?  Matka Ziemia nam wszystko daje co potrzebne do życia a my co jej w zamian?! Strasznie żal mi takich ludzi co wywożą śmieci do lasu czy inne piękne miejsca zaśmiecają...

poniedziałek, 08 kwietnia 2013

Oby... dziś było wspaniale ;) słonecznie i ciepło (jak byłem się przejść to koło 12 st). 

Na spacer wybrałem się dopiero koło 16:00, gdyż wcześniej się nie wyrobiłem ale i tak było super :) Praktycznie godzinę cieszyłem się ta wolnością :) Liczę że będzie coraz częściej okazja takiego odpoczynku i będzie już tylko lepsza pogoda. Niestety jeszcze słyszałem o zbliżających się deszczach choć wierzę że nie będzie tego dużo i da się jeszcze jutro, może środę i tak dalej spacerować :) 

Na szczęście udało się troszkę podładować akumulatory choć jeszcze nie wystarczy energii na kolejne (mam nadzieje że już nie będzie potrzeby) długie oczekiwanie na tę wolność :)

wtorek, 02 kwietnia 2013

Te prognozy pogody zaczynają mnie coraz bardziej dobijać... "Do końca kwietnia nie widać zbytniej poprawy", "Lato chłodne i deszczowe", "To bedzie norma, taka długa zima w kolejnych latach" itd... ;/ 

Ale cóż, nie ma co czekać na znaczną poprawę pogody, to trzeba wykorzystać każdą chwilę kiedy można się przejść. Tak zrobiłem dziś, było około 7 stopni i pół na pół słońca z chmurami więc wybrałem się na spacer, jedynym problemem był zalegający śnieg w lesie od którego ciągnął chłód, lecz i tak przyjemnie było uwolnić się od tych ubrań! 

Nadal jednak oczekuję na prawdziwą wiosnę... 


Promuj ten blog
O blogu
Katalogi

Zapraszam także na:
Ciekawszy blog :)
MojeUniformy - blog
Nagi Styl Życia
Nudityzone

Odwiedzin:
PageRank

Skopiuj CSS