niedziela, 26 maja 2013

I co się dziwić, że naturyzm jest tak źle postrzegany przez większość niewtajemniczonych skoro bez przerwy jest mylony np z ekshibicjonizmem czy swingersem. ;/ 

W internecie, z źródeł którego obecnie korzysta większość ludzi to te trzy terminy są używane zamiennie, choć naturyzm to całkowicie odmiena sprawa!

Niestety na całym świecie chyba zboczeńcy wykorzystują wymówkę naturyzmu do złych rzeczy, tak jak jest opisane w tym artykule: http://m.onet.pl/wiedza-swiat/podroze/plaze,cmj1f . 

Trzeba walczyć o to by ludzie zrozumieli czym tak naprawdę jest Naturyzm!!!

wtorek, 21 maja 2013

Wczoraj do południa odbyłam swoją pierwszą nagą przejażdżkę rowerem. Zawsze chciałem tego spróbować lecz nie miałem bardzo możliwości. Dodatkowo pewien naturysta z którym pisałem bardzo mnie zachęcał bym spróbował. 

Mam niedaleko taką dróżkę polną którą głownie jeżdżą nad pobliskie jezioro, lub na jakieś przejażdżki, wczoraj mimo ładnej pogody się ich nie obawiałem, gdyż większość potencjalnych użytkowników niej było w szkołach czy pracach. Mógł ktoś do pól jechać choć większość jest tak nieuprawianych. 

Muszę przyznać że to wspaniałe uczucie takiej wolności. Dwie wspaniałe rzeczy połączone razem (rower+nagość). Polecam jeśli tylko macie możliwość. 

Dziś chciałem to powtórzyć lecz niestety się rozpadało, choć w tej chwili widzę że się przejaśnia to może jeszcze się wybiorę. ;)

niedziela, 19 maja 2013

Mimo że było już dużo podognych dni w tym roku to niestety takie weekendy należały do żadkości. Ten naszczęście był jednym z nich i mimo że nie miałem zbyt wiele wolnego czasu to i tak wykorzystałem go na spacer :)

poniedziałek, 06 maja 2013

Miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze... Jak chyba w całej Polsce  było chłodno, pochmurno i ciągle padało, a tak liczyłem że wypocznę na łonie natury ;/

Dobrze, że dziś rano udało mi się wybrać na spacer, lecz teraz znowu coś pada mimo że miało być znowu ładnie ;/ 


Promuj ten blog
O blogu
Katalogi

Zapraszam także na:
Ciekawszy blog :)
MojeUniformy - blog
Nagi Styl Życia
Nudityzone

Odwiedzin:
PageRank

Skopiuj CSS