piątek, 21 czerwca 2013

Dopiero wczoraj udało mi się drugi raz pojeździć nago rowerem. Korzystając z okazji, że tą dróżką głównie jeżdżą nad pobliskie jezioro, więc przed południem raczej nikt tamtędy nie uczęszcza to się wybrałem i wspaniale się jeździło. Naprawdę polecam ;)

Niestety pewnie w najbliższym czasie znowu nie będę miał okazji jeździć, ponieważ przyszły tydzień nie ma być już tak ładny a jeszcze kolejny już się zaczną wakacje, więc dróżka będzie bardziej uczęszczana ;/

środa, 19 czerwca 2013

Bo długim czasie, w którym nie miałem możliwości wybrać się na moje ulubione miejsce, ponieważ dróżka, którą jeździłem była zalana, plus tamte miejsca też na pewno. 

Przeraziłem się jak zobaczyłem jakie zmiany tam nastąpiły przez ten czas: przede wszystkim z takiej fajnej polnej dróżki, którą często spacerowałem zrobili normalną kamienistą drogę i pewnie już nie dam rady tam spacerować bo przypuszczam, że będzie większy ruch (mimo, że praktycznie tylko do pól ona prowadzi). Moje miejsca strasznie pozarastały, to ulubione jest koło łąki to mam nadzieję, że niedługo zostanie skoszona ale drugie bardziej alternatywne po deszczach, także zarosło a nie jest koszone. I wiele innych mniej istotnych zmian tam nastąpiło.

A tak na marginesie to tak tam spacerując, całkiem przypadkiem udało mi się znaleźć ładnego koźlarza ;)

niedziela, 16 czerwca 2013

A miałem taką nadzieję, że dziś się uda znowu z kimś. Wstępnie było kilka osób, które miały dziś wpaść, lecz niestety żadna z nich nie wypaliła i znowu musiałem samemu tak samo jak wczoraj. :( 

I tak wolę samemu móc się uwolnić niż męczyć się w ubraniu w takie upały. ;)

 

ps. muszę teraz uważać na grzybiarzy, bo sezon się zaczął i już wczoraj niewiele brakowało, żebym się na jednego natknął. 

piątek, 14 czerwca 2013

Po roku umawiania się na wspólne opalanie udało się spotkać z Bartkiem (39l). 

Przed spotkaniem byłem jednak troszkę zestresowany, ale już w drodze na polanę było ok i już nie byłem skrępowany, gdy rozbierałem się jak poprzednio. 

Było bardzo miło, w końcu można było z kimś porozmawiać i w dodatku ktoś kto także rozumie czym jest naturyzm. 

Mam nadzieję, że częściej uda nam się wspólnie opalać i również inne osoby się znajdą. ;)


Promuj ten blog
O blogu
Katalogi

Zapraszam także na:
Ciekawszy blog :)
MojeUniformy - blog
Nagi Styl Życia
Nudityzone

Odwiedzin:
PageRank

Skopiuj CSS