niedziela, 29 września 2013

Udostępniam konkurs organizowany przez NagaPrawdaFilmDokumentalny:

 

 

UWAGA!

Do wygrania aparat fotograficzny o wartości 3.500pln, uściśnięcie dłoni oraz dzień na planie filmowym naszego dokumentu (z osobą towarzyszącą lub rodziną) wśród przesympatycznej ekipy realizacyjnej.
Znajdziemy dla Ciebie zajęcie, tak abyś poczuł(a) swój wkład, na pewno się przydasz a jak się zmęczysz to krzesełko prawie reżyserskie będzie czekać na Ciebie.
Dostaniesz również książkę z podpisami twórców filmu, torbę z tkaniny z logiem NagaPrawdaFilmDokumentalny oraz płytę DVD z wyjątkowymi dodatkami, wersją reżyserską filmu i materiałami które z różnych powodów w wersji oficjalnej i reżyserskiej się nie pojawią.

Warunki udziału i wygranej:
1. Wpłacenie minimum 50pln w serwisie wspieramkulture.pl na projekt: http://wspieramkulture.pl/projekt/423-NagaPrawdaFilmDokumentalny .
2. Uzbieranie minimum 100% środków na realizację naszego filmu.

Dwa tygodnie po zakończeniu zbierania funduszy, odbędzie się jawne* losowanie zwycięzcy i pod wskazany adres przesłanie kurierem nagrody w postaci aparatu fotograficznego.
Torba z tkaniny będzie do odebrania na planie zdjęciowym filmu.
Płyta DVD wysłana zostanie po zakończonym procesie postprodukcyjnym filmu.

"Jeśli jednak projekt nie uzbiera 100% sumy potrzebnej do jego realizacji, wpłacone pieniądze otrzymasz z powrotem na swoje konto w terminie 8 dni roboczych liczonych od dnia zakończenia zbiórki."
„Gromadzenie środków finansowych odbywa się za pomocą serwisów płatności elektronicznych. Współpracujemy z serwisem transferuj.pl, a za jego pośrednictwem również z Pay Pal. Jeśli nie masz konta internetowego, przy wyborze sposobu płatności wybierz płatność "druczkiem".
Kwota wsparcia zostaje od razu pobrana z twojego konta.
Jeśli jednak projekt nie uzbiera 100% sumy potrzebnej do jego realizacji, wpłacone pieniądze otrzymasz z powrotem na swoje konto w terminie 8 dni roboczych liczonych od dnia zakończenia zbiórki.”
http://wspieramkulture.pl/o-serwisie

http://wspieramkulture.pl/projekt/423-NagaPrawdaFilmDokumentalny
W razie pytań proszę pisać na adres: nagaprawdafilmdokumentalny@gmail.com 

„Prawdziwe życie jest ciekawsze od czegokolwiek, co jesteśmy w stanie wymyślić”
Kevin Macdonald

Zapraszamy,
Mdk Pictures

* losowanie odbędzie się w Warszawie przy udziale osób które zechcą w nim uczestniczyć, w wybranej przez nas kawiarni.

 

Gorąco zachęcam do brania udziału w nim! Nie dość że wesprzesz produkcję pierwszego filmu dokumentalnego o polskich naturystach to jeszcze można wygrać cenną nagrodę! 

Dziś wpadł znowu Jurek, dla niego było już za zimno ale ja się jeszcze rozebrałem żeby się uwolnić, być może ostatnio raz w tym sezonie. 

Na wiosnę jakoś mniej się odczuwało ten chłód i przy o wiele niższych temperaturach można było swobodnie pochodzić, dziś już odczuwałem że jest chłodnawo mimo że było koło 14 st. 

Oby jeszcze w tym sezonie wytrzymała pogoda na nagie wyprawy :)

czwartek, 12 września 2013

Jeszcze filmik z poniedziałku, z przejażdżki rowerem, niestety dróżkami nie miałem możliwości to chociaż po łące pojeździłem ;)

środa, 11 września 2013

Niestety jesień już widać za oknami ;/ mam nadzieję że wczorajsza wyprawa na łono natury nie była ostatnią w tym sezonie. 

Oby jeszcze nadeszła złota polska jesień gdzie można będzie jeszcze długo cieszyć się z nagich wypraw na łono natury ;)

wtorek, 10 września 2013

Zapraszam do obejrzenia, i jeśli masz możliwość to do zaangażowania się w jego produkcję ;)


Promuj ten blog
O blogu
Katalogi

Zapraszam także na:
Ciekawszy blog :)
MojeUniformy - blog
Nagi Styl Życia
Nudityzone

Odwiedzin:
PageRank

Skopiuj CSS