niedziela, 16 czerwca 2013

A miałem taką nadzieję, że dziś się uda znowu z kimś. Wstępnie było kilka osób, które miały dziś wpaść, lecz niestety żadna z nich nie wypaliła i znowu musiałem samemu tak samo jak wczoraj. :( 

I tak wolę samemu móc się uwolnić niż męczyć się w ubraniu w takie upały. ;)

 

ps. muszę teraz uważać na grzybiarzy, bo sezon się zaczął i już wczoraj niewiele brakowało, żebym się na jednego natknął. 

piątek, 14 czerwca 2013

Po roku umawiania się na wspólne opalanie udało się spotkać z Bartkiem (39l). 

Przed spotkaniem byłem jednak troszkę zestresowany, ale już w drodze na polanę było ok i już nie byłem skrępowany, gdy rozbierałem się jak poprzednio. 

Było bardzo miło, w końcu można było z kimś porozmawiać i w dodatku ktoś kto także rozumie czym jest naturyzm. 

Mam nadzieję, że częściej uda nam się wspólnie opalać i również inne osoby się znajdą. ;)

niedziela, 26 maja 2013

I co się dziwić, że naturyzm jest tak źle postrzegany przez większość niewtajemniczonych skoro bez przerwy jest mylony np z ekshibicjonizmem czy swingersem. ;/ 

W internecie, z źródeł którego obecnie korzysta większość ludzi to te trzy terminy są używane zamiennie, choć naturyzm to całkowicie odmiena sprawa!

Niestety na całym świecie chyba zboczeńcy wykorzystują wymówkę naturyzmu do złych rzeczy, tak jak jest opisane w tym artykule: http://m.onet.pl/wiedza-swiat/podroze/plaze,cmj1f . 

Trzeba walczyć o to by ludzie zrozumieli czym tak naprawdę jest Naturyzm!!!

wtorek, 21 maja 2013

Wczoraj do południa odbyłam swoją pierwszą nagą przejażdżkę rowerem. Zawsze chciałem tego spróbować lecz nie miałem bardzo możliwości. Dodatkowo pewien naturysta z którym pisałem bardzo mnie zachęcał bym spróbował. 

Mam niedaleko taką dróżkę polną którą głownie jeżdżą nad pobliskie jezioro, lub na jakieś przejażdżki, wczoraj mimo ładnej pogody się ich nie obawiałem, gdyż większość potencjalnych użytkowników niej było w szkołach czy pracach. Mógł ktoś do pól jechać choć większość jest tak nieuprawianych. 

Muszę przyznać że to wspaniałe uczucie takiej wolności. Dwie wspaniałe rzeczy połączone razem (rower+nagość). Polecam jeśli tylko macie możliwość. 

Dziś chciałem to powtórzyć lecz niestety się rozpadało, choć w tej chwili widzę że się przejaśnia to może jeszcze się wybiorę. ;)

niedziela, 19 maja 2013

Mimo że było już dużo podognych dni w tym roku to niestety takie weekendy należały do żadkości. Ten naszczęście był jednym z nich i mimo że nie miałem zbyt wiele wolnego czasu to i tak wykorzystałem go na spacer :)

poniedziałek, 06 maja 2013

Miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze... Jak chyba w całej Polsce  było chłodno, pochmurno i ciągle padało, a tak liczyłem że wypocznę na łonie natury ;/

Dobrze, że dziś rano udało mi się wybrać na spacer, lecz teraz znowu coś pada mimo że miało być znowu ładnie ;/ 

wtorek, 30 kwietnia 2013

W ostatnim czasie przeważała super pogoda i mogłem dużo czasu spędzać nago na łonie natury i tak też robiłem co dało mi dużo energii, KOCHAM TĄ WOLNOŚĆ!! 

Ale szkoda, że nie poznałem do tej pory żadnego naturysty z moich okolic :( ciągle muszę sam spacerować. Jeszcze bardziej żal gdy się widzi jak w naszym kraju jest traktowany naturyzm... 

 

piątek, 19 kwietnia 2013

Nie przepadam się opalać, dużo bardziej wolę spacery choć dziś nie miałem zbytnio sił na spacer to wybrałem się niedaleko domu na polanę by się choć troszkę poopalać ;) 

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7

Promuj ten blog
O blogu
Katalogi

Zapraszam także na:
Ciekawszy blog :)
MojeUniformy - blog
Nagi Styl Życia
Nudityzone

Odwiedzin:
PageRank

Skopiuj CSS